برند اینان

برند اینان

اگر در حوزه ابزار آلات فعالیت داشته باشید. یا اگر مشتری و مخاطب کسب و کار های حوزه ابزار آلات باشید. حتما نام اینان را شنیده اید. برند اینان  تولید کننده ابزار تراشکاری مانند انواع محصولات قلاویز می باشد. اینان در بحث صادرات هم یکی از اصلی ترین شرکت ها می باشد. صادرات این شرکت به کشور های زیادی صورت می گیرد. برند اینان در خارج از مرز های کشور نیز دارای اعتبار و ارزش و شناخته شده است. باید گفت که اینان زیر مجموعه شرکت تراش ابزار جم می باشد و این شرکت مادر این برند است. به بیان کسب و کاری برند اینان زیر مجموعه این شرکت می باشد. در خصوص شرکت تراش ابزار جم  اطلاعاتی را خدمتتان ارائه می دهیم. این شرکت از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده است. از ابتدای تاسیس این شرکت، تولید و عرضه محصولات با کیفیت در دستور کار قرار گرفته است. 

کیفیت و دیگر هیچ

تلاش ما در اینان رشد و افزایش کیفیت محصولاتمان می باشد. همین استراتژی باعث شده که برند اینان میزان سنجش کیفیت در بحث ابزار آلات تراش باشد. به بیان دیگر کیفیت خط قرمز اینان است و لازم به ذکر است که این جمله شعار ما نیست. بلکه تعتقاد قلبی همه اعضا برند اینان این است که هیچ جیز بر کیفیت ارجح نیست. از این رو ابزار های تراشکاری ما از بهترین متریال و مواد اولیه ساخته و تولید می شوند. قلاویز های ساخته شده که با برند اینان عرضه می شود با آلیاژ مناسب خیال شما را از تراشکاری راحت می کند. با این حال فرایند و تحقیقات ما برای افزایش کیفیت محصولاتمان همچنان ادامه دارد. در واقع هیچ وقت هم قرار نیست پایان پذیرد. هرچند مشتریان ما رضایت کامل را از محصولات ما دارند. ما برای ارتقای سطح سطح کیفیت در کشور تلاش می کینم نه برای رضایت مشتری.

اینان

لذا هیچ گاه کیفیت را فدای هیچ مورد دیگری نمی کنیم. خوشبختانه رضایت مشتریان اینان زبانزد فعالان این حوزه است. رضایت مشتری هدفی است که به آن دست پیدا کرده ایم. امروز ما برای جلب رضایت مشتری تلاش نمی کنیم. سعی و کوشش اینان برای بالا بردن سطح انتظار مشتریان از ابزار تراشکاری است. ما کیفیتی فرارتر از خواست و نیاز مشتری ارائه می دهیم. افتخار ما این است که سطح کیفیت اینان را در کمتر ابزار مشابهی می توان دید. ما در زمینه تولید و عرضه قلاویز نیز فعالیت می کنیم. مدتها قلاویز های اینان شماره یک بازار هستند.

واردات برند اینان

اینان در کنار تولید محصولات با کیفیت واردات را نیز انجام می دهد. چرا که تولید بعضی از از ابزار آلات در کشور توجیه اقتصادی ندارد و ما لاجرم به واردات آن ها هستیم. واردات ما از معتبر ترین تولید کننده های قلاویز و حدیده و در کل ابزار تراشکاری انجام می شود. افتخار ما این است که ما برای سود بیشتر به سراغ تولیدات درجه چندم و بی کیفیت نمی رویم. واردات ما از تولید کنندگان بزرگ جهانی صورت می گیرد تا برند اینان همواره با کیفیت بماند. در واقع همواره کیفیت و اینان کنار هم هستند و نام هرکدام واژه دیگر را در  ذهن تداعی می کند. باید گفت که حدیده های برند اینان با مهندسی دقیق ساخته شده اند تا خیال شما از این موضوع نیز راحت باشد. آلیاژ های به کار رفته در حدیده های ما بسیار مناسب است و همان چیزی است که باید باشد.

ما در زمینه قلاویز نیز تنوع بالایی را ارائه می دهیم. در مورد قلاویز نیز آلیاژ های به کار رفته در آن از بهترین های موجود در بازار است. برند اینان هر دو مدل قلاویز دستی و برقی را برای عرضه دارد. خیالتان از همکاری با اینان راحت باشد. از آنجا که ما به مشتری به چشم یک دوست نگاه می کنیم همواره در تلاش برای ادای حق دوستی هستیم.  لذا در نگاه ما منافع مشتری منافع ماست چرا که دوستی و رفاقت این گونه باید باشد. خوشحالیم که برند اینان مشتریان و یا بهتر بگوییم رفقای چندین ساله دارد.

محصولات اینان

قلاویز اینان در قله کیفیت

اولین قلاویز در مراحل قلاویز دستی ، قلاویز یکه تاز می باشد. البته به این قلاویز پیشرو نیز می گویند. این بخش از قلاویز دستی اصلی ترین بخش ایجاد دنده را ایفا می کند. این قلاویز اولین سطح برارده برداری انجام می دهد از این رو بسیار مهم است. از این رو ما در برند اینان این بخش را با دقت بالایی طراحی کرده ایم. و البته با متریال دره یک و دقت بالا اقدام به ساخت آن می کنیم. حال دومین بخش قلاویز دستی یعنی قلاویز میانه را معرفی می کنیم. این حدیده دومین مرحله انجام می دهد که به آن وسط رو نیز گفته می شود. این قطعه مهم درواقع برای ایجاد عمق برای ایجاد دنده ها برای ورود پیچ ها عمل می کند. در ساخت این قطعه نیز مانند سایر محصولات کیفیت حرف اول و آخر را میزند. در ساخت آن متریال با کیفیت استفاده شده است.

قلاویز و حدید برای دوکار کاملا مجزا و متفاوت ساخته می شوند. قسمت قلاویز برای تراشیدن سطح کار شما می باشد. اما حدیده برا تراشیدن بخش بیرونی استوانه ها استفاده می شود. باید گفت جنس حدیده از جنس فولاد آب دیده می باشد. این اصول در ساخت حدیده و قلاویز در برند اینان کاملا رعایت می شود. بهتر دیدیم در این بخش از انواع حدیده نیز در این بخش بگوییم تا اطلاعات شما کامل تر شود. انواع حدیده شامل حدیده ثابت و حدیده دارای شکاف می باشد. البته به حدیده ی شکاف دار ، حدیده ی متغیر نیز می گویند.

قلاویز ماشینی:

برند اینان تر زمینه تولید قلاویز ماشینی نیز فعالیت می کند. قلاویز ماشینی های تولیدی ما علاوه بر بازار های داخلی در خارج از کشور نیز عرضه می شود. مانند سایر تولیدات خود در تمام این نوع قلاویز ماشینی از بهترین متریال برای ساخت استفاده شده است. مهندسی بالای ساخت قلاویز ماشینی های اینان باعث شده استفاده از آن ها بسیار کاربردی باشد. که این مهم در قلاویز ماشینی های ما کاملا مشهود و قابل مشاهده است. این موضوع مهم باعث می شود کیفیت محصول نهایی را افزایش دهد.  از این رو است که وقتی نام برند اینان می آید همه می دانند که با با کیفیت ترین ابزار تراشکاری طرف هستند. لذا با خیال راحت از محصولات ما استفاده می کنند. و آن را با کمال میل به همکاران و دوستان خود معرفی می کند.

قلاویز ماشینی اینان
قلاویز ماشینی اینان

مشاهده محصول قلاویز ماشینی اینان

ما همواره در حال بهتر شدن هستیم و این تفاوت برند اینان با رقبا است. تنوع محصولات ما زبا نزد است. لذا ما به عرضه گرد برد نیز می پردازیم. اتفاقا گرد بر یکی از محصولات پر تضاقا برند اینان است. گرد بر های اینان با مهندسی بسیار دقیقی ساخته شده اند از این رو دقت بسیار بالایی دارند. این دقت در برش می تواند خروجی کار های شما را به طرز چشمگیری بالا ببرد. گرد برهای ما بسیار با کیفیت هستند اما این به معنای داشتن قیمت بالا نیست. گرد بر های اینان با قیمت مناسب عرضه می شود.

قلاویز دستی:

ساخت و ایجاد بستر مناسب برای پیج ها سرعت عمل شما را نیز در کار افزایش خواهد داد. این بستر توسط قلاویز و حدیده ایجاد میشود. در این جا انواع قلاویز رامعرفی کنیم و با ویژگی های آن ها آشنا می شویم . به طور کلی قلاویز ها به دو نوع دستی و ماشینی دسته بندی می شود. که بسته به نوع دستگاه تراش و یا موضاعات دیگر می توانید یکی از این ها انتخاب نمایید. برند اینان عرضه کننده قلاویز های دستی و ماشینی می باشد. این محصولات برای استفاده های طولانی مدت طراحی شده اند. نوع اول بخش ابتدایی یا سری قلاویز ماشینی به صورت تکی و نوع بعدی سری قلاویز ماشینی  دوتایی است. قلاویز برای اتصال به دستگاه تراشکاری یا دستگاه قلاویز زنی می باشد.بالا بودن کیفیت ساخت قلاویزها بسیار اهمیت دارد زیرا، دقیقا اصلی ترین بخش اتصال حدیده به دستگاه تراشکاری و یا دستگاه قلاویز شما بوده .

باید بگوییم به طور کامل ازاهمیت این موضوع آگاه هستیم. از این رو است که همواره درتلاشی برای ساخت ابزار قلاویز و حدیده با کیفیت هستیم. تا در ایجاد فضایی مناسب برای بهبود کیفیت ودقت کاری شما قدمی برداشته باشیم. نوع دوم قلاویز ، قلاویز دستی می باشد که با برند اینان نیز عرضه می شود.البته به لازم به ذکر است که این قلاویز در قالب سری سه تایی ارائه می شود. هر سری و بخش ابتدای قلاویز دستی وظیفه ای را برعهده دارند. برای برند اینان کیفیت و رضایت مشتری اهدافی هستند که به آن دست یافته شده است.

قلاویز دستی اینان
قلاویز دستی اینان

مشاهده محصول قلاویز دستی اینان

حدیده های برند اینان

یکی دیگر از محصولات اینان حدیده است. حدیده ها قطر های مختلفی دارند تا برای مصارف مختلف قابل استفاده  باشد. تیغه حدیده هم دیگر محصول برند اینان است. هر دو محصول از محصولات ما هستند و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. باید بگوییم  در این محصول هم کیفیت را به اوج خود رسانده ایم. تیغه حدیده اینان سایز های مختلف دارد تا برای همه کاربری ها مناسب باشد. توصیه صاحب نظران این است که اگر به دنبال تیغه حدیده با کیفیت هستید حتما برند اینان را انتخاب کنید. مطمئا باشید از این محصول با کمال رضایت استفاده خواهید کرد. حدیده 12 گام  از دیگر محصولات اینان است که به بازار عرضه می شود. برند اینان همیشه با کیفیت است. کیفیت بخش جدا نشدنی از محصولات ما است. اولویت اول ما رضایت مشتری است. لذا حدیده های 12 گام ما جز بهترین و با کیفیت ترین حدیده های بازار است.

باید بگوییم که کیفیت برای ما سقف  و انتها ندارد. ما همواره برای بهتر شده محصولاتمان تلاش و البته هزینه می کنیم. همین موضوع است که باعث شده  برند اینان به کیفیت مشهور شود. حدیده های اولان با مهندسی دقیق ساخته شده اند تا رضایت خاطر شما تا حد اعلا جلب شود. آلیاژ به کار رفته در حدیده های ما بسیار مناسب است. ما در زمینه قلاویز تنوع بالایی را ارائه می دهیم. هر دو مدل قلاویز دستی و برقی را برای عرضه داریم. خیالتان از همکاری با اینان راحت باشد. ما به دنبال همکاری مسمتر و بلند مدت هستیم.

محصولات اینان

حدیده و قلاویز اینان

همواره حدیده و قلاویز دومحصول وابسته به هم بودند و نامشان همیشه کنار هم می آید. از رو است که سطح کیفیت این دو بر روی عملکرد دیگری تاثیر می گذارد. لذا بهتر است حدیده و قلاویز را از یک برند خریداری کنید. اگر آن برند محصولات با کیفیتی داشته باشد که بسیار عالی است. بردی مثل برند اینان که با کیفیت ترین محصولات بازار را عرضه می کند. گرد بر یکی دیگر از محصولات اینان است. گرد بر استفاده زیادی در کارگاه ها دارد. از این رو یکی ازمحصولات پر فروش ما نیز می باشد. از آن جایی که می خواهیم همه از ابزار با کیفیت برای کار های خود استفاده کنند. تلاش می کنیم هزینه ای تولید را کنترل کنیم تا قیمت نهایی محصول معقول باشد. ما برای ساخت گرد بر ها بسیار وسواس به خرج می دهیم البته این در مورد همه محصولات برند اینان مصداق دارد.

چنانچه نیاز دارید روی قطعاتی چون فلز، چوب و پلاستیک برای پیج دنده ایجاد کنید. باید با حدیده روی سطح مورد نظر تراشکاری کنید. کیفیت متریال ها در ساخت حدیده به شما کمک می کند تا دنده هایی تمیز برای پیچ ها ایجاد کنید. برای افزایش دقت در خروجی کار حدیده های برند اینان با کیفیت بسیار بالایی ساخته می شوند.همان طورکه می دانید برای راحت بسته شدن شدن پیچ ها رعایت نکته ای لازم است. نکته این است که باید فضایی مناسب برای ورود وچرخش آن ها ایجاد شود. البته که مشتریان برند اینان خودشان کاملا مطلع می باشند.

محصول پیشنهادی: قلاویز ماشینی npt

برند اینان:

برند اینان نام شناخته شده ای در حوزه ابزار آلات فعالیت می باشد. از این رو اگر مخاطب کسب و کار های حوزه ابزار آلات باشید. حتما نام اینان را شنیده اید. برند اینان تولید کننده محصولات  و ملزومات تراشکاری است که در بحث صادرات نیز فعالیت های خوبی می کند. مانند بازار های داخلی برند اینان در خارج از مرز های کشور عزیزمان ایران  نیز دارای اعتبار و ارزش است. همچنین یکی دیگر از برند های بسیار معتبر تراش ابزار جم، برند ادولان است. این برند نیز در زمینه های متفاوتی فعالیت دارد. با مراجعه به صفحه برند ادولان انواع محصولات را در این زمینه مشاهده کنید.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۶۶۷۵۱۵۵۰-۱

۰۲۱-۶۶۷۵۲۸۸۴-۵

۰۹۳۵-۲۳۰۱۳۲۶

اینستاگرام: @tarash_abzar_jam

تویتر: tarashabzarjam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *