برند ادولان

ادولان

ادولان نامی آشنا و شناخته شده در صنعت ابزار آلات و فعالان این حوزه می باشد. برند ادولان در زمینه ابزار های تراشکاری فعالیت می کند. این شرکت تولید کننده ابزار تراشکاری ماننده قلاویز،حدیده،الماس،هلدر و… می باشد. ادولان در زمینه صادرات هم نقش موثری ایفا می کند. شرکت تراش ابزار جم، شرکت مادر این برند می باشد. به بیان دیگر برند ادولان زیر مجموعه این شرکت می باشد. شرکت تراش ابزار جم از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده است. از ابتدای تاسیس شرکت، تولید و عرضه محصولات با کیفیت در دستور کار قرار گرفت.  به بیان کیفیت خط قرمز ادولان است. ابزار های تراشکاری ما از بهترین متریال و مواد اولیه ساخته و تولید می شوند. قلاویز ادولان با آلیاژ مناسب خیال شما را از تراشکاری راحت می کند. اما ما به ای نکیفیت بسنده نکرده ایم. هرچند مشتریان ما رضایت کامل را از محصولات ما دارند.

بنر تماس تراش ابزار جم

ادولان،نامی که می شناسید …

 ادولان همواره در تلاش برای بهتر شدن است. ما با گذشته خود رقابت می کنیم و در تلاشیم از از آن چه در گذشته بودیم بهتر شویم. واردات ما از معتبر ترین تولید کننده های قلاویز و حدیده و در کل ابزار تراشکاری انجام می شود. ما برای سود بیشتر به سراغ تولیدات درجه چندم وبی کیفیت نمی رویم. در بین اهل فن ادولان را به برندی با کیفیت می شناسند. در واقع همواره کیفیت و ادولان کنار هم هستند. حدیده های اولان با مهندسی دقیق ساخته شده اند. آلیاژ به کار رفته در حدیده های ما بسیار مناسب است. ما در زمینه قلاویز تنوع بالایی را ارائه می دهیم. هر دو مدل قلاویز دستی و برقی را برای عرضه داریم. خیالتان از همکاری با ادولان راحت باشد. ما به دنبال همکاری مسمتر هستیم. ما به مشتری به چشم یک دوست نگاه می کنیم. در نگاه ما منافع مشتری منافع ماست.

 لذا هیچ گاه کیفیت را فدای هیچ مورد دیگری نمی کنیم. خوشبختانه رضایت مشتریان ادولان زبانزد فعالان این حوزه است. رضایت مشتری هدفی است که به آن دست پیدا کرده ایم. امروز ما برای جلب رضایت مشتری تلاش نمی کنیم. سعی و کوشش ادولان برای بالا بردن سطح انتظار مشتریان از ابزار تراشکاری است. ما کیفیتی فرارتر از خواست و نیاز مشتری ارائه می دهیم. افتخار ما این است که سطح کیفیت ادولان را در کمتر ابزار مشابهی می توان دید. ما در زمینه تولدید و عرضه مته نیز فعالیت می کنیم. مته های ادولان شماره یک بازار هستند.

برند ادولان

کیفیت، خط قرمز ادولان …

مته های ما در انواع مته خزینه، مته مرغک، مته کبالت، مته گرانیت، مته شیار و مته شیار هستند. در تمام این نوع مته از بهترین متریال برای ساخت استفاده شده است. مهندسی بالای ساخت مته های ادولان باعث شده استفاده از آن ها بسیار کاربردی باشد. همیشه و همیشه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. که این مهم در مته های ما کاملا مشهود و قابل مشاهده است. مته های ادولان بهترین انتخاب برای تراشکار ها است. وقتی نام ادولان می آید همه می دانند که با با کیفیت ترین ابزار تراشکاری طرف هستند. الماس های ادولان را همه می شناسند. و مهم تر از آن همه آن را به کیفیت می شناسند. الماس ابزار بسیار مهمی برای تراشکاری است. پس مهم است که از چه برندی استفاده کنید. تراشکاران ماهر حتما برند ادولان را استفاده می کنند. چرا که می دانند بهترین کیفیت را فقط از ما می توانند دریافت کنند.

 مشتریان قدیمی ادولان سطح انتظارشان بالا رفته است. چرا که ما همواره در حال بهتر شدن هستیم. گردبر یکی از محصولات پر تضاقا ادولان است. گردبر های ادولان دقت بسیار بالایی دارند. این دقت می تواند خروجی کار های شما را بالا ببرد. گرد بر های ما بسیار با کیفیت اما این به معنای داشتن قیمت بالا نیست. گردبر های ما با قیمت مناسبی و منطقی عرضه می شود. چون می خواهیم همه از ابزار با کیفیت برای کار های خود استفاده کنند. گردبر ها ابزار هایی برای ایجاد حفره های دایره ای هستند. ما برای ساخت گرد بر ها بسیار وسواس به خرج می دهیم. کیفیت برای ما حرف اول و آخر را می زند.

قلاویز ادولان

ادولان، همواره در مسیر ترقی

حدیده ها قطر های مختلفی دارند تا برای مصارف مختلف قابل اجرا باشد. حدیده ادولان کیفیت را تقدیم شما می کند. تیغه حدیده هم دیگر محصول ادولان است. در این محصول هم کیفیت را به اوج خود رسانده ایم. تیغه حدیده ادولان سایز های مختلف دارد. کیفیت محصولات اولان زبان زد خاص و عام است. اگر به دنبال تیغه حدیده با کیفیت هستید حتما ادولان را انتخاب کنید. مطمئا باشید از این محصول با کمال رضایت استفاده خواهید کرد. حدیده 12 گام  از محصولات ادولان است. حدیده های 12 گام ما بسیار محبوب هستند. مثل همیشه کیفیت برای ما اهمیت بسیاری دارد. این مهم  هم در این محصول رعایت شده. کیفیت را به حد اعلای خود رسانده ایم. ادولان همیشه با کیفیت است. کیفیت بخش جدا نشدنی از محصولات ما است. اولویت اول ما رضایت مشتری است. حدیده های 12 گام ما جز بهترین و با کیفیت ترین حدیده های بازار است.

ادولان همواره برای بهتر شدن می کوشد. کیفیت برای ما سقف ندارد. رقیب اصلی ما گذشته ما است. ما برای سود بیشتر خودمان کیفیت محصول خود را فدا نمی کنیم. همین موضوع باعث شده  ادولان به کیفیت مشهور شود. محصولات ما کیفیت را به حد اعلا دارد. حدیده های اولان با مهندسی دقیق ساخته شده اند. ما به مشتری به چشم یک دوست نگاه می کنیم. در نگاه ما منافع مشتری منافع ماست.آلیاژ به کار رفته در حدیده های ما بسیار مناسب است. ما در زمینه قلاویز تنوع بالایی را ارائه می دهیم. هر دو مدل قلاویز دستی و برقی را برای عرضه داریم. خیالتان از همکاری با ادولان راحت باشد. ما به دنبال همکاری مسمتر هستیم.

کیفیت، دغدغه اول وآخر

حدیده و قلاویز دومحصول وابسته به هم هستند. سطح کیفیت این دو بر روی عملکرد دیگری تاثیر می گذارد. برای اینکه تجربه خوبی به مشتریان خود هدیه دهیم کیفیتی در خور را ارائه می دهیم. گرد بر یکی دیگر از محصولات ادولان است. گرد بر های ما بسیار با کیفیت اما این به معنای داشتن قیمت بالا نیست. گردبر های ما با قیمت مناسبی و منطقی عرضه می شود. چون می خواهیم همه از ابزار با کیفیت برای کار های خود استفاده کنند. گردبر ها ابزار هایی برای ایجاد حفره های دایره ای هستند. چرا که ما همواره در حال بهتر شدن هستیم. ما برای ساخت گرد بر ها بسیار وسواس به خرج می دهیم. کیفیت برای ما حرف اول و آخر را می زند.  برای تراشیدن با کیفیت نیاز به ابزار با کیفیت دارید. ما این کیفیت را در اختیارات می گذاریم. حدیده و قلاویز ادولان میزان کیفیت هستند.

اگر شما نیازدارید روی قطعاتی چون فلز، چوب و پلاستیک برای پیج دنده ایجاد کنید باید با حدیده روی سطح مورد نظر تراشکاری کنید.کیفیت متریال ها در ساخت حدیده به شما کمک می کند تا دنده هایی تمیز برای پیچ ها ایجاد کنید.ما دراین راستا برای راحتی کار شما و افزایش دقت در خروجی کار به بهترین شکل و  با دقت بالااین قطعات را ساخته و به شما تحویل میدهیم.همونطورکه می دانید برای راحت بسته شدن شدن پیچها باید فضایی مناسب برای ورود وچرخش آنها ایجاد شود.پس این نکته باز هم این نکته را یادآور میشود.

محصول پیشنهادی: قلاویز ماشینی

محصولات ادولان

ادولان، پیشرو در ابزار های اندازه گیری

ساخت و ایجاد بستر مناسب برای پیج ها سرعت عمل شما را نیز در کار افزایش خواهد داد. این بستر توسط قلاویزو حدیده ایجاد ده و همانطور که گفته شد به سرعت کاری شما را افزایش خواهد داد.باید دراینجا انواع قلاویز رامعرفی کنیم.انواع قلاویز اعم از ماشینی و دستی تقسیم می شود.بسته به نوع دستگاه تراشکاریتان میتوانید یکی از این ها انتخاب نمایید.برای انتخاب قلاویز مناسب باید بدانید در نوع ماشینی قلاویزها دارای دو نوع بخش ابتدای ( سری قلاویز) است. نوع اول بخش ابتدایی یا سری قلاویز ماشینی به صورت تکی و نوع بعدی سری قلاویز ماشینی  دوتایی است. قلاویز برای اتصال به دستگاه تراشکاری یا دستگاه مته می باشد.بالا بودن کیفیت ساخت قلاویزها بسیار اهمیت دارد زیرا ، دقیقا اصلی ترین بخش اتصال حدیده به دستگاه تراشکاری و یا دستگاه مته شما بوده و اگر این قسمت به درستی و با دقت بالا ساخته نشود موجب ایجاد مشکل درحین کارتان خواهد شد.

و در نهایت این بخش ، اینجا باید بگوییم به طور کامل ازاهمیت این کار آگاه بوده و همواره درتلاشیم با ساخت ابزار قلاویز و حدیده با کیفیت در ایجاد فضایی مناسب برای بهبود کیفیت ودقت کاری شما قدمی برداشته باشیم.در ادامه به معرفی نوع دوم قلاویز که شما میتوانید برای دستگاه های خوداستفاده کنید اشاره خواهیم کرد.نوع دوم قلاویز ، قلاویز دستی می باشد. این قلاویز در قالب سری سه تایی ارائه می شود. هر سری و بخش ابتدای قلاویز دستی وظیفه ای را برعهده دارند.ما به نحوی ای قطعات را می سازیم تا هر بخش یا سری به بهترین نحو ممکن به وظایف خود عمل کنند.

قلاویزادولان، فراتر ازتوقع

اولین قلاویز ، قلاویز دستی یکه تاز ( پیشرو) می باشد. این بخش از قلاویز دستی را به خوبی به یاد داشته باشید. زیرا اصلی ترین بخش ایجاد دنده را یعنی برداشتن براده ها ازسطح مورد نظرشما را بر می دارد. به همین علت ما در ساخت این قسمت به خصوص با دقت بالایی کار ها را جلو برده و قطعات را می سازیم. حال دومین بخش قلاویز دستی یعنی قلاویز میانه (وسط رو) را معرفی می کنیم. این قطعه مهم درواقع برای ایجاد عمق برای ایجاد دنده ها برای ورود پیچ ها عمل می کند. قطعه ی مهم و اساسی بعدی که کار را به پایان می رساند ، قطعه ی آخر قلاویز دستی است. ای بخش کار ساخت یک فضای بی  نقص برای قرار گرفتن وچرخش پی ها را انجام می دهد. در ساخت این قطعه نیز ازمتریال های با کیفیتی که تمامی قطعاتمان استفاده می  کنیم ، استفاده شده است.

قلاویز و حدید برای دوکار کاملا مجزا و متفاوت ساخته می شوند. قسمت قلاویز برای تراشیدن سطح کار شما میباشد. اما حدیده برا تراشیدن بخش بیرونی استوانه ها استفاده می شود. باید گفت جنس حدیده از جنس فولاد آب دیده میباشد. اگر بخواهیم از انواع حدیده نیز در این بخش بگوییم. انواع حدیده شامل حدیده ثابت و حدیده دارای شکاف می باشد. لازم به ذکر است به حدیده ی شکاف دار ، حدیده ی متغیر نیز می گویند. یکی از کاربرد های حدیده ی متغیر ، انجام یکباره ی عمل تراشیدن پیچ است.  در زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید ازحدیده شکاف دار استفاده کنید.

محصول پیشنهادی: قلاویز دستی

گردبر ادولان

کیفیت، راز ماندگاری ادولان

در برخی قطعات سخت و پیچیده که نمی شود در یک بار آنها را تراش داد و قابل استفاده کرد ، شما نیاز به حدیده متغیر دارید.در این زمان اگربخواهید این کار را با حدیده ثابت انجام دهید باعث شکستن قطعه می شود. با کیفیت ساخته شدن این قطعات هم امری بسیار مهم است. شما میتوانید در زمینه ی بالا بودن کیفیت ارائه این خدمات روی ما حساب کنید. زیرا اطلاعات کافی را در این زمینه دارا هستیم. در رابطه با حدیده متغیر این توضیح را باید اضافه کنیم. اینکه شما با استفاده ازحدیده متغیر با کیفیت ، محدودیتی برای ایجاد شیار ندارید. شما می توانید با قطر های دلخواه و متفاوت شیار را بر استوانه به سادگی تراش دهید. این مزیت محدودیت را از شما گرفته و همچنین خرابی کار شما را کم می کند. این مزیت و کاربردی نیست که بتوانید ازآن چشم پوشی کنید.

یک نکته ی مهم که بسیار حائز اهیمت است ، این است که تنها ارائه کیفیت بالا و درجه یک کافی نیست. اینکه تنها به کیفیت ساخت این قطعات نگاه کنید کار درستی نمی باشد. بلکه شما باید به نحوه ی کار با این قطعات هم آشنایی کافی و لازم را داشته باشد. اگر این آگاهی از طرف شما وجود نداشته باشد موجب از بین رفتن منابع مالی شما می گردد. نه تنها باعث ازبین رفتن منابع شما خواهد شد. این موضوع باعث خرابی کارتان نیز خواهد شد. آشنایی کافی با نحوه ی کار و دانستن اولویت نصب دستگاه ها  به شما درداشتن خروجی کاری عالی کمک خواهد کرد.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۶۶۷۵۱۵۵۰-۱

۰۲۱-۶۶۷۵۲۸۸۴-۵

۰۹۳۵-۲۳۰۱۳۲۶

اینستاگرام: @tarash_abzar_jam

تویتر: tarashabzarjam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *